Čikagos Aidas

Žmonės

A-ZET

Balsas

Klaipėda

VE

2013 m.

 

,,Misis lietuvė Čikagoje 2013" kviečia nepraleisti įspūdingo renginio. Renginio vedėjas-Giedrius Gustas (Lietuva).  Laikrastis ,,Cikagos aidas", 2013 m.

 

2012 m.

 

Giedriaus Gusto neįmanoma nepastebėti. Ne tik dėl to, kad renginių režisierius, prodiuseris ir vedėjas nešioja ryškių spalvų drabužius, akinius stilingais rėmeliais. ,,Jei Giedrius yra, jo - daug",- juokauja Klaipėdoje gyvenančio vyriškio bičiuliai. Užtat jis pats tikina, kad kiekvienoje šventėje svarbiausi yra dalyviai - jubiliatai, solenizantai, jaunavedžiai ir jų pasveikinti susirinkę svečiai. Žurnalas ,,Žmonės", 2012 m.

 

2010 m.

 

Giedrius Gustas - renginių senbuvis. Įvairaus lygio šventes - nuo asmeninių jubiliejų iki renginių, į kuriuos susirenka tūkstančiai žmoniu, - jis veda jau gerus dvidešimt metų. Žurnalas ,,A-ZET", 2010

 

2007 m.

 

„Pats režisuoti, vesti renginius, ieškoti rėmėjų įpratęs G.Gustas šiandien gali organizuoti bet ką. Jo renginių pasirinkimas spalvingas lyg vaivorykštė: nuo asmeninių užstalės svenčių privačiuose vakarėliuose iki miesto renginių ar muzikinių festivalių pristatymų, nuo labdaros koncertų bažnyčioje iki didžiausių šalies scenų.“ Dienraštis „Panevėžio balsas“, 2007.

 

2006 m.

 

„Renginio režisierius Giedrius Gustas ir šiemet nustebino svečius, parengęs įdomų vakarą. Tradiciniais tapę „Metų Klaipėdietės“ rinkimai kasmet priverčia miestą suklusti iškarto po Naujųjų metų.“ Dienraštis „Klaipėda“, 2006.

 

2002 m.

,,Vakaro vedėjas ir pagrindinis režisierius Giedrius Gustas, dar koncerto pradžioje žadėjęs staigmenų, nenuvylė.“ Dienraštis ,,Klaipėda“, 2002.

 

,,Penkiolika koncerte dalyvavusių estrados žvaigždžių atliko populiariausius lietuvišku, rusiškus, angliškus, itališkus ir net japoniškus šlagerius: laiko patikrintas ir visų mėgstamas dainas. Renginį vedė jo sumanytojas ir pagrindinis organizatorius Giedrius Gustas.“ Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2002.

 

Skambinkite: +370 61041041 arba rašykite:

gustasgiedrius@yahoo.com